Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda. Kursevim olarak uzaktan eğitim sistemini kullanarak eğitim alanında yenilikleri ve güncel eğitim değişikliklerini eğitim alanında başarıya ve geliştirmeye önem veren sizlere imkan ve olanak sağlayarak kurum olarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

Hakkımızda- Biz Kimiz?

Kursevim, eğitimleri uzaktan eğitim sistemiyle internetin olduğu her yerdeki vatandaşlara sertifikalı eğitimler sunan ve eğitim faaliyetleri ile destekleyen faaliyetleri yürüten kurumsal bir firmadır.

Kursevim uzaktan online eğitim merkezi olarak, uzaktan eğitim alanından mesleki uzmanlık eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri ve kariyer eğitimleri adı altında dünyanın her tarafına online uzaktan eğitim sistemi ile hizmet götürmektedir.

İhtiyacınız olan eğitimleri internetin gelişen tüm imkanlarını kullanarak, mekana ve zamana bağlı kalmadan siz değerli kursiyerlerimizle buluşturuyoruz. Eğitim alanında yapmış olduğumuz atılımlar ve siz değerli kursiyerlerimizin de destekleriyle, Kursevim uzaktan eğitimde öncü konuma gelmiştir.

Türkiye eğitim kurumları (YÖK ve MEB), onaylı ve geçerli sertifika programları uzman eğitmenler ile açıklayıcı, net videolar ve eğitmenlerimizin özel olarak hazırladığı sınav içerikleri ile sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız. Kursevim olarak eğitimde ve müşteri memnuniyetinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak kursiyerlerimize memnuniyet ile hizmet vermekteyiz.

Kursevim olarak devlet ve özel üniversiteler ile çözüm ortaklıkları sağlamaktayız. Bu kapsam eğitim sertifikalarımızı üniversiteler onaylı bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Kursevim çağın gereklilikleri kapsamında sizlere bulunduğunuz yerden iletişim araçları ile eğitimlerini sunmakta uzaktan eğitim keyfini ve rahatlığını sizlerle buluşturmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

İnsan merkezli, toplumun güncel ihtiyaçlarına bilimsel ve özgün çözümler üreten, sürekli gelişimin eğitimle olacağı bilen ve alanında uzman liderler yetiştirmek. Ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip eğitim sertifika programları düzenlenmektedir. Kursiyerlerimize geçmişten gelen değerler ile günümüz dinamiklerini uzaktan eğitim sistemi ile birleştirerek öğreten, kaliteli, güncel, yenilikçi eğitim programları hazırlayarak, sürekli eğitim alanında güçlü bir konumda hizmet veriyoruz.

Her zaman öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlamaya çalışırız. Bilgilerimiz sürekli yeniler, çalışanlarımızın eğitici ve yarlı olması için çalışırız. Sosyal çevre ve insan ilişkilerini ön planda tutar, ihtiyaç duyan herkesin bize ulaşabilmesini sağlarız. Kursevim, uzaktan eğitim keyfini ve rahatlığını sizlerle buluşturmaktadır.

Kursevim.com size en yakın online uzaktan eğitim merkezi.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın