0544 525 44 31
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

hakkımızda-kursEvim

Biz Kimiz?

Kurs Evim olarak uzaktan eğitim sistemini kullanarak eğitim alanında yenilikleri ve güncel eğitim değişikliklerini eğitim alanında başarıya ve geliştirmeye önem veren sizlere imkan ve olanak sağlayarak kurum olarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

Eğitim Sertifika Uzaktan Eğitim Sistemiyle Türkiye başta olmak üzere dünyanın her noktasında yaşan Türk ve yabancı uyruklu vatandaşlara sertifikalı eğitimler sunan eğitim sunan, destekleyici faaliyetler yürüten kurumsal bir firmadır.

Türkiye eğitim kurumları ( Yök ve Meb ),  onaylı ve geçerli sertifika programları uzman eğitmenler ile açıklayıcı, net videolar ve eğitmenlerimizin özel olarak hazırladığı sınav içerikleri ile sizlere ulaştırmaya çalışan kurumuz, Kurs Evim olarak eğitimde ve müşteri memnuniyetinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak kursiyerlerimize memnuniyet ile hizmet vermekteyiz.

 

NE YAPIYORUZ?

İnsan merkezli, toplumun güncel ihtiyaçlarına bilimsel ve özgün çözümler üreten, sürekli gelişimin eğitimle olacağı bilen ve alanında uzman liderler yetiştirmek. Ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip eğitim sertifika programlarıyla, kursiyerlerimize geçmişten gelen değerler ile günümüz dinamiklerini uzaktan eğitim sistemi ile birleştirerek öğreten, kaliteli, güncel, yenilikçi eğitim programları hazırlayarak, sürekli eğitim alanında güçlü bir konumda hizmet veriyoruz.

  • Her zaman öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlamaya çalışırız.
  • Bilgilerimiz sürekli yeniler, çalışanlarımızın eğitici ve yarlı olması için çalışırız.
  • Sosyal çevre ve insan ilişkilerini ön planda tutar, ihtiyaç duyan herkesin bize ulaşabilmesini sağlarız.

uzaktan eğitim keyfini ve rahatlığını sizlerle buluşturmaktadır.

KursEvim.com size en yakın online uzaktan eğitim merkezi.

× Whatsapp İletişim