Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Zeka Oyunları Öğreticiliği Eğitimi Sertifika Kursu

Zeka Oyunları Öğreticiliği Eğitimi Sertifika Kursu

Zeka oyunları öğreticiliği eğitimi, üniversite iş birliği ile uzaktan online olarak yapılan eğitim programıdır. Sertifika eğitim kursuna katılıp belgesini alan kişiler üniversite onaylı sertifika sahibi olmaktadır. Üstelik e devlet üzerinden sorgulatılan ve üniversite onaylı olan sertifika, bütün kurumlarda ömür boyu geçerlidir. Zeka oyunları öğreticiliği eğitimi içeriğinde hafıza oyunları, zeka oyunları, kutulu oyunlar, strateji oyunları yaratıcılık ve zeka geliştirici oyunlar bulunmaktadır. Ülkemizde son yıllarda modern eğitim modelleri arasında yer alır. Böylece çocukların gelişimlerine daha fazla katkı sağlanır.

Zeka Oyunları Öğreticiliği Eğitimine Kimler Katılabilir?

Zeka oyunları öğreticiliği eğitimine katılmak için lisans mezunları ve öğrencileri kayıt yaptırdıktan sonra katılabilir.

  • Aynı zamanda zeka oyunları öğreticiliği eğitmeni eğitmen olarak görev almak isteyen okul öğretmenleri de kurslara katıldıktan sonra eğitimlere katılabilmektedir.
  • Zeka oyunları ile ilgili eğitim vermek isteyenler ile yeni mezun olan öğretmenler zeka oyunları eğitimlerine katılabilmektedir.
  • Devlet okullarında ve özel okullarda eğitmenlik yapmak isteyenler eğitimlere katılabilir.
  • Okul öğretmenleri, kolej öğretmenleri ile gençlik merkezlerinde çalışan eğitimciler eğitime katılarak belgelerini alabilir.

Zeka Oyunları Öğreticiliği Kursu Nasıl Alınır?

Zeka oyunları öğreticiliği kursuna kayıt yaptırdıktan sonra eğitimlere katılmalı ve sertifika sınavından geçerli not almalısınız. Kurs kayıtları için kurumumuzun zeka oyunları eğitim programına kayıt işlemlerinizi tamamlamalısınız. Size mesaj olarak gönderilen videolu derslerine girerek sertifika sınavından başarılı olmalısınız. Böylece zeka oyunları öğreticiliği eğitmeni olabilirsiniz.

Akıl Oyunları Eğitmenliği Eğitimi Nereden Alınır?

Zeka oyunları öğreticiliği eğitimini bütün üniversitelerin uzaktan eğitim sistemi üzerinden kayıt yaptırıp sınavlarına katılarak başarılı olursanız belgenizi alabilirsiniz. Kurumumuzda zeka oyunları öğreticiliği eğitimi, online olarak uzaktan eğitim programı şeklinde yapılmaktadır. Kurumumuzun sertifika eğitim programına kayıt yaptırabilir ve derslerine dilediğiniz zaman giriş yaparak eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ders anlatım videolarının sonunda bulunan sertifika sınavına girip kazandığınız zaman her yerde geçen belgenizi alabilirsiniz. Üstelik sertifika üniversite onaylı olduğu için devlet kurumlarına ve özel okullara zeka oyunları öğreticiliği eğitmeni olarak çalışmak üzere başvuru yapabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın