Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifika Programı

2000 TL 1500 TL
Kampanya
Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifika Programı

Yaratıcı drama formatörlük sertifika programı, üniversiteler iş birliği ile yapılan eğitim programıdır. Yaratıcı drama formatörlük eğitimi sonunda alınacak yaratıcı drama formatörlük sertifikası ile yaratıcı drama eğitmeni / liderliği formatörü olarak drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Ayrıca hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programdır. Yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası devlet üniversitesi onaylı olup ıslak imza ve mühürlü şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Nedir ?

Yaratıcı drama formatör eğitimi ile eğitimde yaratıcı drama lideri / eğitmeni uygulayıcısı yetiştirebilir, seminerler organize edebilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlük eğitmen eğiticisi sertifika programı sonucunda, hem yaratıcı drama eğitmenliği & Liderliği formatörü olacaksınız. Hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörlük yetiştirme eğitimi sertifikası üniversite onaylı olup, tüm resmi ve özel kurumlarda geçerlidir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi’ne Kimler Katılabilir ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitmen eğiticisi sertifikasını kimler alabilir? Yaratıcı drama formatörlüğü eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifikası Ne İşe Yarar?

Mesleğin yeterliliğini sağlayanlar ; 

– Özel okullarda,

– Özel öğretim merkezlerinde,

– İş yerlerinde,

– Kurumsal firmalarda seminerler düzenleyebilir, eğitimler verebilirsiniz.

Tüm devlet ve özel kurum ve kuruluşlarında yaratıcı drama eğitmeni / lideri yetiştirilmesinde görev alabilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli

Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan yaratıcı drama formatörlük eğitimi Video A senkron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası verilmektedir. Yaratıcı drama formatörlüğü sertifika programı, internet ortamında Video A Senkron teknolojisi ile anlaşmalı üniversiteler tarafından sağlanmaktadır.

Eğitim Süresi: 60 gün/ 410 Saatlik Sertifika
Eğitim Şekli: İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron) Teknolojisi ile gerçekleşmektedir.
Sınav: Online olarak çoktan seçmeli gerçekleşecektir. Değerlendirmede üniversiteler tarafınca 50 ve üzeri geçer not kabul edilmektedir.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kullanımı ve Sertifika Alımı Süreci

– Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir.
– Kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan eğitim sistemine giriş yapılır.
– Eğitim Videoları, ders dökümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.
– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleye bilirsiniz.
– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifikası Fiyatları

Yaratıcı Drama Formatörlüğü Eğitimi ÜcretleriKampanya 2000 TL Yerine 1500 TL

Ödeme Seçenekleri: Havale / Eft / Atm

Eğitim Başvuru Formu

Bu Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?. İletişim Bilgilerinizi Bırakın. Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arasın.