Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifika Programı

Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifika Programı

Yaratıcı drama formatörlük sertifika programı, üniversiteler iş birliği ile uzaktan eğitim şeklinde yapılan eğitim programıdır. Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi sonunda alınacak e devlette sorgulanabilen devlet üniversitesi onaylı yaratıcı drama formatörlük sertifikası ile yaratıcı drama eğitmeni / liderliği formatörü olarak drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Ayrıca hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Kursu Nedir ?

Yaratıcı drama formatör eğitimi ile eğitimde yaratıcı drama lideri / eğitmeni uygulayıcısı yetiştirebilir, seminerler organize edebilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlüğü eğitmen eğiticisi sertifika programı sonucunda, hem yaratıcı drama eğitmenliği & Liderliği formatörü olacaksınız. Hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörlüğü yetiştirme eğitimi sertifikası üniversite onaylı olup, tüm resmi ve özel kurumlarda geçerlidir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimine Kimler Katılabilir ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitmen eğiticisi sertifikasını kimler alabilir? Yaratıcı drama formatörlüğü eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Yaratıcı Drama Formatörlüğü Sertifikası Ne İşe Yarar?

Mesleğin yeterliliğini sağlayanlar ; 

– Özel okullarda,

– Özel öğretim merkezlerinde,

– İş yerlerinde,

– Kurumsal firmalarda seminerler düzenleyebilir, eğitimler verebilirsiniz.

Yaratıcı drama formatörlük sertifikası ile tüm devlet ve özel kurum ve kuruluşlarında yaratıcı drama eğitmeni / lideri yetiştirilmesinde görev alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Sistemi Kullanımı ve Sertifika Alımı Nasıldır?

– Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir.
– Kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan eğitim sistemine giriş yapılır.
– Eğitim Videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.
– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleye bilirsiniz.
– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan yaratıcı drama formatörlük eğitimi sertifika kursu, video A senkron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası verilmektedir. Yaratıcı drama formatörlüğü sertifika programı, internet ortamında Video A Senkron teknolojisi ile anlaşmalı üniversiteler tarafından sağlanmaktadır.

Eğitim Süresi: 30 Gün / 410 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli: Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders (A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi sertifika kursu hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da hemen bilgi al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır. Eğitime katılmak ve sertifika almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın