Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası Kimler Alabilir?

Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası Kimler Alabilir?

Yaratıcı drama eğitimi sertifikası almak isteyen kişilerin en az ön lisans mezunu olması gerekmektedir. Aynı zamanda lisans bölümü mezunları kişiler sertifika programına başvurabilir. Bunun dışında çocuk uzmanları, psikologlar, sınıf öğretmenleri, ana sınıfı ve kreş öğretmenleri ile orta öğretim öğretmenleri alabilir. Ayrıca gençlik merkezinde görev alan kişiler ve danışmanlık bürolarında çalışanlar yaratıcı drama sertifikası alabilir. Sosyoloji bölümü mezunları ile öğrencileri ve rehber öğretmenler yaratıcı drama sertifikası alabilir.

Yaratıcı Drama Sertifikası Nasıl Alınır?

Yaratıcı drama sertifikası almak için öncelikle bu sertifika eğitimini veren kurumlara kayıt yaptırarak eğitimlerinizi tamamladıktan sonra sertifikalarınızı alabilirsiniz. Online uzaktan eğitim programı modeliyle eğitim veren, birçok kamu üniversiteleri ve özel üniversiteler bulunur. Kurumumuzun internet sitesinde yaratıcı drama sertifika kursu bulunmaktadır. Kurumumuzda uzman kadrosunun yer aldığı yaratıcı drama sertifika kursuna, kayıt yaptırmak için site üzerindeki kayıt işlemlerini eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra video anlatımlı dersleriniz ve dokümanlarınızın bulunduğu uzaktan eğitim sistemi için kullanıcı bilgileri ve şifreniz gönderilir. Müsait olduğunuz her an şifrenizle giriş yaparak derslerinizi takip edebilirsiniz. Daha sonra ders sonundaki sertifika sınavına girip başarılı şekilde geçmelisiniz. Böylece üniversite onaylı sertifika sahibi olabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Sertifikası Nereden Alınır?

Yaratıcı drama sertifikası veren kamu üniversiteleri ile özel üniversiteler bulunmaktadır. Üniversitelerin uzaktan eğitim kurslarına katılarak sertifikalarınızı alabilirsiniz. Üstelik kurumumuzda yaratıcı drama sertifikası verilmektedir. Kurumumuzdaki yaratıcı drama eğitimi sertifikası uzman kadro tarafından verilir. Hemen kayıt olup sertifika eğitimlerimizden faydalanın.

Drama Sertifikası Nasıl Alınır?

Yaratıcı drama sertifikası almak üzere kurumumuzun uzaktan eğitim sistemine giriş yapmalı ve kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Kayıt formun dolduran kişilere mesaj yoluyla mail üzerinden ya da SMS ile kullanıcı adı ve şifresi gönderilir. Böylece internetin olduğu yerden ister ev isterseniz kafeden ders videolarınızı izleyebilirsiniz. Ders videolarının sonunda yer alan yaratıcı drama sertifika sınavına girmelisiniz. Sertifika sınavından en az 50 puan almanız gerekir. Böylece ömür boyu her yerde geçerli olan yaratıcı drama eğitmeni olarak çalıştığınız okulda görev alabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği / Liderliği sertifika programına katılarak e devletten sorgulanan üniversite onaylı Yaratıcı Drama Eğitmenlik / Liderlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın