Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Uyku Koçluğu Eğitimi

Uyku Koçluğu Eğitimi

Uyku koçluğu eğitimi, bebeklerin sallamaya gerek olmadan ve emzirme ihtiyacı duymadan uykuya dalmasını ve uykuya geçmelerini sağlamaktır. Bebekler tek başına uyumayı öğrendikleri zaman gece boyu derin bir şekilde uyuma alışkanlığı kazanması amaçlanır. Aynı zamanda uyku problemi olan bebeklerin sorununu kökten çözüme kavuşturarak, daha sağlıklı uyuma alışkanlığı kazanmaları için ailelere danışmanlık hizmeti vermeyi hedeflenir.

Uyku koçluğu eğitimi, üniversite iş birliği ile profesyonel eğitmenler gözetiminde tamamlamanız mümkündür. Uyku koçu eğitimini üniversite onaylı alınması her zaman sizleri diğerlerinin bir adım önüne geçirecektir. Bu sayede üniversite onaylı ve güvenilirliği kanıtlanmış eğitim modeline sahip olacaksınız. Bebek uyku koçluğu eğitiminin amacı, bebeklerin uyku problemi ile ilgili sorunlara kesin çözümler sunacak danışmanlar yetiştirmektir.

Uyku Koçluğu Nedir?

Uyku danışmanlığı nedir? Uyku danışmanı, uyku sorunu olan bebeklerin kesintisiz ve kaliteli bir uyku düzeninin oluşması için ailelere verilen danışmanlık hizmetidir. Uyku danışmanlığı eğitimi, dünya genelinde yayılan en gözde mesleklerden biri halini almıştır. Uyku koçluğu eğitimi bebeklerin daha sağlıklı uyku uyumaları için bilimsel öğretilere dayanan bebek uyku danışmanlık hizmetidir.

Uyku Koçu Nasıl Olunur?

Uyku danışmanlığı sertifikası alarak danışmanlık hizmeti verebilir, uyku koçu olabilirsiniz. Üniversite onaylı uzaktan eğitim kurumlarına kayıt yaptırarak sertifikanızı alabilirsiniz. Kurumumuzda üniversite iş birliğiyle verilen uyku koçluğu eğitimi 1 ay sürmektedir. Kurslara katılım sağlamak için kurumumuzun uyku koçluğu eğitimlerine kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde, uzaktan eğitim sistemine dersleriniz ve sınavınız yüklenir. Kurs eğitimlerine katılarak sertifikasını alan kişiler, başarılı oldukları zaman, e devlet üzerinden sorgulatılabilen sertifika sahibi olurlar.

Uyku Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Uyku danışmanlığı sertifikası nasıl alınır? Uyku koçluğu eğitimi sertifikası almak istediğiniz zaman eğitim kurslarına katılmanız mümkündür. Ayrıca kurumumuzda bebek uyku koçluğu sertifikası bulunmaktadır. Uyku koçluğu fiyatları hakkında genel bir araştırma yaptığınızda kurumumuzun verdiği eğitimin oldukça uygun olduğunu göreceksiniz. Üstelik eğitim programlarına alanında uzman eğitimciler tarafından ders verilmektedir. Kurumumuzda yer alan programa kayıt yaptırabilir ve kayıt işlemlerinizin tamamlanmasından sonra video anlatımlı derslerine katılabilirsiniz. Derslerin sonunda sınavdan başarılı şekilde geçtiğinizde, üniversite onaylı uyku danışmanlığı eğitimi sertifikası sahibi olursunuz.

Uyku Koçluğu Sertifika Programı içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın