Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Uyku Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası

Uyku Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası

Uyku eğitmenliği eğitimi sertifikası alarak kariyerinize yeni kapılar aralamanız mümkün hale gelmektedir. Uyku eğitmenliği eğitimi programındaki amaç bebeklere bütüncül bakış açısı ile uyku düzeni kazandırmaktır. Buna göre anneleri ve anne adaylarını bilimsel veriler eşliğinde bebek uyku düzeni hakkında bilinçlendirmekten geçer. Böylece annelerin değişime ayak uydurmasını sağlayarak eğitilmelerine yardımcı olmaktadır.

Uyku koçluğu eğitimi sertifika programı online olarak uzaktan eğitim sistemi şeklinde yürütülmektedir. Sertifika programına katılmak için üniversite mezunu olmak gerekmeden isteyen herkes rahatlıkla başvurabileceği bir eğitim kursudur. Kursa kayıt yaptırmak isteyenler kurumumuzun uyku eğitmenliği eğitimi sertifika programına başvuru yapmaları gerekmektedir.

Uyku Eğitmenliği Eğitimi Nasıl Alınır?

Uyku danışmanlığı sertifikası almak için düzenlenen uyku eğitmenliği eğitim programlarına katılmak ve başarılı olmak gerekmektedir. Bu eğitim sertifikasına başvuru yapabilmek için, üniversite onaylı online eğitim kurslarına katılabilirsiniz. Üstelik kurumumuzda online eğitim programı yer almaktadır. Dilediğiniz zaman sitemizin sayfasına giriş yaparak uyku eğitmenliği sertifikası kurs programına kayıt yaptırabilirsiniz.

Gelişen dünya düzenine ayak uydurmak ve çağın getirdiği yeni iş kollarında yerinizi almak istiyorsanız, uyku eğitmenliği kursuna katılmalı ve sertifikanızı almalısınız. Böylece bebeklerin ve annelerin yaşadığı sorunlarına kolaylıkla mücadele etmelerine yardımcı olarak kendinize kariyer elde edebilirsiniz. Ayrıca uyku koçluğu sertifikası e devlet üzerinden aratılabilen bir sertifika türüdür.

Uyku Danışmanlığı Sertifikası Alma Şartları

Uyku eğitmenliği eğitimi sertifikası alma şartları en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Uyku koçluğu eğitimi sertifikası almak ve uyku eğitmeni olmak için eğitim programlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca bebeklerine uyku düzenini oturtmak isteyen anneler, kurs programına kayıt yaptırabilmektedir. Bunun dışında Psikologlar, Sosyal uzmanlar ve aile danışmanları, uyku koçu olmak isteyenler ve Anaokulu öğretmenleri başvuru yapabilmektedir. Katılımcıların kurs kayıtlarını eksiksiz şekilde tamamladıktan sonra, kullanıcı adı ve şifresi gönderilir. Uyku koçluğu eğitimi video eğitimleri ve sınav adınıza açılan sistem üzerinde tanımlanmıştır. Ardından eğitim sürecini tamamlamadan önce derslere katılmalı ve sınava girerek geçmeniz gerekir.

Uyku Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Uyku eğitmenliği eğitimi sertifikası almak için arasında öncelikli olarak kurs programına kayıt yaptırmalısınız. Kayıt işlemleriniz tamamladıktan sonra ders eğitimlerine katılmanız gerekmektedir. Dersleri tamamladığınızda bir adet geçme sınavını başarıyla bitirmelisiniz. Sertifikanızı alabilmeniz için sınavdan en az 50 puan almalısınız. Daha sonra üniversite onaylı ve e devlet üzerinde sorgulatılabilen eğitim sertifikanızı alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın