Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Uyku Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

Uyku Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

Uyku Eğitimi Sertifikası, uyku eğitimi sonunda alınan belgedir. Sertifika almayı düşünen kişiler için hazırlanmış online uzaktan eğitim programlarına kayıt yaptırarak dersleri geçtiğinizde uyku eğitimi sertifikasını alabilirsiniz.

Bebekler için uyku koçluğu sertifikası almak için üniversitelerin uzaktan eğitim programlarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda kurumumuzda, sertifika kursu bulunmaktadır. Kurs programına katılmak isteyenlerin kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurması gerekmektedir. Uyku eğitimi sertifika programına başvuru yaptığınız zaman danışmanlarımız kısa zamanda sizlerle irtibata geçerek gerekli bilgileri vereceklerdir. Daha sonra internetin bulunduğu her yerden size açılan sayfa üzerinden derslerinizi izleyebilirsiniz. Sertifika sınavından geçer not aldığınızda, üniversite onaylı uyku eğitimi sertifikası alma hakkına sahip olursunuz.

Uyku eğitimi belgesi aldığınızda üniversite onaylı bebekler için uyku eğitimi sertifika sahibi olacaksınız. Üstelik bebekler için uyku eğitimi belgesi e devlet üzerinden sorgulatılabilen sertifika programıdır.

Uyku Eğitimi Sertifikası Kimler Alabilir?

Uyku danışmanlığı sertifikası kimler alabilir? Uyku eğitmenliği sertifikası almak için herhangi bir ön koşul yoktur. Dileyen herkes uyku eğitmenliği sertifikası almak için başvuru yapabilirsiniz. Bebeği olan anneler bebekler için uyku eğitimi sertifikasını alabilir ve bebeğinin uyku sorununu düzene koyabilir. Bunun dışında Danışmanlık merkezlerinde çalışanlar, Uzman Psikologlar, Aile merkezlerinde çalışanlar, Sosyal hizmet uzmanları, Doktorlar ve Psikiyatrlar uyku eğitimi sertifikasını alarak sosyal hesap üzerinden, bürolarından, internet üzerinden bebekler için uyku eğitimi koçluğu yapabilirler.

Eğitim ve Sertifika Ne İşe Yarar?

Bebekler için uyku eğitimi sertifikası ne işe yarar? Bebekler için uyku danışmanlığı sertifikası ile uyku merkezlerinde çalışabilirsiniz. Belediyelerin başlatmış olduğu uyku koçluğu projelerinde yer alabilirsiniz. Bebeği olan ebeveynlere uyku koçluğu yapabilirsiniz.  Sosyal hesaplarınızdan ya da internet üzerinden danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Koçluk merkezlerinde uyku koçu olarak danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Aynı zamanda seminerler düzenleyerek ailelere bebekleri hakkında uyku sorunu yaşayan ailelere danışmanlık yapabilirsiniz.

Deneyimli alanında uzman eğitmenler tarafından üniversite iş birliği ile Uyku Eğitimi sertifika programı hazırlanmıştır. Eğitim programını başarılı şekilde tamamlayanlar eğitim sonunda e devlette sorgulanan üniversite onaylı uyku danışmanlığı eğitimi sertifikası sahibi olacaklardır. Alınan sertifika ile uyku koçu olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın