Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Üniversite onaylı satranç eğitmenliği sertifikası alıp bütün okullarda ve eğitim kurumlarında satranç öğretmeni olarak görev almanıza imkan tanımaktadır. Üniversite onaylı satranç eğitmen eğitimi, Üniversitelerin online şeklinde uzaktan eğitim programı olarak verilmektedir. Kurumumuzun online sisteminde satranç eğitmenliği kursu bulunmaktadır. Dilerseniz sertifika eğitim programına katılarak, kursları tamamlayabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz. Üniversite onaylı satranç eğitmenlik kursu ile çocukların, sayısal ve sözel açıdan zekalarını geliştirmek üzere kullanılan eğitim modelidir.

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Meb

Satranç eğitmenlik sertifikası üniversite onaylı sertifika modelidir. Site erişiminizin olduğu her yerden alabileceğiniz satranç eğitmenliği sertifikasına kayıt yaptırmak için formu tam olarak doldurmanız yeterlidir. Kurs programının amacı, kaliteli satranç öğretmenleri yetiştirmek ve çocukların gelişimine katkı sağlayacak uzman eğitmenler yetiştirme programıdır. Satranç eğitmenlik sertifikası kursuna katılmak istediğiniz zaman kurumumuza kayıt yaptırabilirsiniz.

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Üniversite onaylı satranç eğitmenlik sertifikasını almak için kurumumuzun uzaktan eğitim sistemine başvurabilirsiniz. Online olarak verilen kurslarımızın tamamı uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Kursa kayıt yaptırmak ve sertifikayı almak isteyen kişilerin, sistem üzerinden kayıt formunu eksiksiz şekilde tamamlaması gerekmektedir. Ardından ödeme işlemlerini gerçekleştirdiğiniz de şifre bilgileriniz ve ders anlatım videolarınız, SMS üzerinden ya da mail üzerinden size mesaj olarak atılacaktır. Ders anlatım videolarını eksiksiz şekilde tamamlamak dersleri geçmeniz için önemlidir. Kurs eğitiminizi tamamladığınız zaman ders videolarının sonundaki sertifika sınavından en az 50 geçer not almalısınız. Böylece e devlet üzerinden sorgulatılabilen sertifika sahibi olabilirsiniz.

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası Ne İşe Yarar?

Üniversite onaylı satranç eğitmenlik sertifikası ne işe yarar? Üniversite onaylı satranç eğitmenliği sertifikası alanlar satranç öğretmeni olarak, devlet okullarında veya özel okullarda çalışabilir. Satranç eğitmenliğinde asıl amaç, çocukların kişisel gelişimlerine faydalı olacak bireyler yetiştirmektir. Sertifika sahibi olanlar alanında uzman yetkinlik belgesine sahip olmaktadır. Bu nedenle satranç öğretmenliği sertifikası aldığınızda eğitim kurumlarının tamamında veya özel kurumlarda istihdam edilme imkanı yakalar. Böylece ilk ve orta okullar başta olmak üzere, lise ve dengi okullarda, etüt merkezlerinde ve kolejlerde satranç hocası olarak görev alabilmektedir.

Satranç Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Satranç Eğitmenlik sertifikası alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın