Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Sertifika Programlarının Kazanımları

Sertifika Programlarının Kazanımları

Sertifika Programlarının Kazanımları Nelerdir ?

Sertifika programlarının kazanımları ve faydaları ;

– Lisans ve yüksek lisans programlarına göre çok daha kısa sürede tamamlanabilmektedir.

– Lisans ve yüksek lisans programlarına göre çok daha ekonomiktir.

– Üniversite mezun olduktan sonra master programı yapmak yerine iş hayatına atılmak isteyenler için ideal bir eğitim referansıdır.

– Zengin bir program yelpazesine sahip olan sertifika programları sayesinde hemen her alanda katılabileceğiniz bir program bulabilmeniz mümkündür.

– Çok çeşitli konularda sunulması  sayesinde hemen her alanda katılabileceğiniz bir sertifika programı bulabilirsiniz. Alan bakımından seçenek listesi oldukça zengindir.

– Sertifika programları uygulamaya önem veren bir eğitim sistemi benimsemiş olduğundan iş hayatında çok faydalı olacak bilgilere sahip olmanızı sağlamaktadır.

– Sertifika programlarından kabul almak lisans ve master programlarına göre çok daha kolaydır. Sertifika programlarına kabul edilebilmek için yüksek bir not ortalamasına sahip olmanız gerekmediği gibi katılacağınız program ile ilgili alandan mezun olma şartı da aranmamaktadır. Ayrıca Sertifika programlarına katılabilmek için yeterli yabancı dil bilgisine sahip olduğunuzu IELTS gibi bir sınavla belgelemeniz gerekmemektedir. Sertifika programlarının kazanımları

– Akademik altyapınız önemli olmaksızın bu programlar ile yeni bilgiler ve beceriler edinebilirsiniz.

– Uluslararası bir atmosferde eğitim alarak farklı ülkelerden profesyoneller ile tanışma fırsatınız olur. Bu sayede iş hayatınız için çok olumlu olabilecek bir network oluşturabilirsiniz.

– Programların başlama tarihlerinin esnek olması, dilediğiniz tarihte programa katılabilme avantajı sunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın