Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Oyun Terapisi Eğitimi Veren Üniversiteler

Oyun Terapisi Eğitimi Veren Üniversiteler

Oyun terapisi eğitimi veren üniversiteler tarafından kurs programları düzenlenmektedir. Üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri, üniversiteye bağlı kurumlar tarafından düzenlenen eğitimler uzaktan eğitim şeklinde yapılmaktadır. Eğitim sonunda e devletten sorgulanan üniversite onaylı sertifika verilmektedir.

Oyun terapisi eğitimi sonunda alınacak üniversite onaylı sertifika ile kariyerinize katkıda bulunarak bu alanda çalışabileceğiniz kurumlara başvuruda bulunabilirsiniz. Kendinize yeni iş fırsatları oluşturabileceksiniz.

Oyun Terapisi Eğitimi Kimler Alabilir?

Oyun terapisi eğitimi almak isteyen kişiler öncelikle çocukları sevmeli, onlarla iyi iletişim kurabilmelidir. Empatik davranışların yanı sıra aynı zaman anlayışlı ve farkındalığı yüksek olmalıdır. Özellikle oyun sertifikası eğitimi alarak çocuk psikolojisi alanında faydalı olmak isteyenlerin tercih etmektedir. Ayrıca kendi branşlarını genişleterek çocukların yaşadığı travma olayların üstesinden gelmelerini sağlamak amacıyla bu sertifika eğitimi alınabilir.

Oyun Terapisi Eğitimi Üniversite Onaylı

Oyun terapisi eğitimi üniversite onaylı sertifika programına katılarak sizlerde çocukların iç dünyasında yaşadığı sorunu çözmelerine yardımcı olabilirsiniz. Duyarlı ebeveynler olarak çocuklarınızın kendi başlarına aşamadığı sorunları çözmelerine destek olmak elinizde. Ayrıca üniversite sertifikası onaylı bu uzaktan eğitim programı ile kariyerinizi yönlendirebilirsiniz.

Üniversite iş birliği ile hazırlanan oyun terapisi eğitim programına başvuru yaparak sizde e devletten sorgulanan devlet üniversitesi onaylı oyun terapisi sertifikası alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak eğitime hemen başvuru yapabilirsiniz. Detaylı ve sorularınız için whatsapp ve iletişim bilgilerinden eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Oyun Terapisi Uzaktan Eğitim

Oyun terapisi uzaktan eğitim sistemi ile zaman sorunu yaşadığı için katılamayan kişiler için düşünülmüştür. Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra derslere günün istenilen saatinde katılım sağlar. Böylece ders programlarını izleyerek sınavlarını kazanır ve 120 saatlik sertifika sahibi olur. Bütün işlemler uzaktan eğitim sistemine göre uyarlanmıştır. Dolayısıyla fırsat bulamayan herkesin eğitim programlarına girmesi sağlanır.

Oyun Terapi Eğitimi Fiyatları

Oyun terapisi eğitimi fiyatları için site üzerinden eğitim danışmanlarına ulaşabilirsiniz. Diğer sertifikalarda olduğu gibi oyun terapisi eğitimi sertifikası fiyatları hakkında bilgi almak için siteye giriş yapmanız yeterlidir. En uygun fiyatlarla uzaktan eğitim veren kurum olarak eğitim sertifikalarından faydalanmak isteyen herkesin faydalanması amaç edinilmiştir. Bu şekilde uzaktan eğitim şeklinde ve daha uygun fiyatlara verildiği zaman katılım oranı artmaktadır.

Oyun Terapisi Eğitimi Nereden Alınır?

Oyun terapisi Eğitimi veren üniversiteler, dernekler, danışmanlık merkezleri ve üniversite onaylı kurumlar bulunmaktadır. Eğitim sonunda alınacak sertifikanın devlet ve üniversiteler tarfından kabul gören olması önemlidir. Sizlerde eğitim sertifikası programlarına katılmak ve sertifika alarak kariyerinize yön vermek istiyorsanız, online sitelerin uzaktan eğitim sertifika programlarına katılabilirsiniz. Eğitimlerini başarıyla tamamlayanlar e devlet üzerinden takip edilebilen ve üniversite onaylı sertifikası almaya hak kazanır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın