Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Nasıl Alınır?

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Nasıl Alınır?

Öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası almak isteyen kişiler kurumuza kayıt yaptırabilir ve ders eğitim programını başarılı şekilde tamamladıktan sonra sınavdan geçer not almaları durumunda sertifika almaya hak kazanır. Elbette bütün üniversitelerin uzaktan eğitim kurumlarında öğrenci barında hizmetleri yöneticisi sertifikası bulunmaktadır. Sizlerde sertifika programından faydalanmak ve bu alanda istihdam edilmek istediğinizde, kurumumuzun sertifika programına başvurunuzu tamamladıktan sonra sertifikanızı almak üzere kurs eğitimlerimize katılabilirsiniz. Bunun için sistem üzerinden giriş yapmalısınız. Ardından kayıt formunu eksiksiz şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Mesaj yoluyla şifre ve ders videolarınız size bildirilir. Böylece müsait olduğunuz anda dilediğiniz yerden giriş yapabilir ve ders videolarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Nereden Alınır?

Yurt müdürlüğü yöneticisi sertifikası almak istediğiniz zaman yetkili kurumların eğitim programlarına başvuruda bulunmalısınız. Üniversitelerde öğrenci barınma hizmetleri yöneticisi sertifikası verilmektedir. Dilerseniz diğer bütün üniversitelerde olduğu gibi uzman kadromuzun verdiği eğitim programına başvuru yapabilirsiniz. Sistem üzerinden kayıt formunu doldurduktan sonra size geri dönüş yapılır. Böylece eğitimlerimizi başarılı şekilde tamamladığınız taktirde öğrenci barınma hizmetleri yöneticisi sertifikasına sahip olabilirsiniz. Kurumumuzun bütün eğitimleri uzaktan eğitim sistemine uygun olarak hazırlandığı için, dilediğiniz uzaktan eğitim programına başvurabilir ve sertifika sahibi olabilirsiniz.

Yurt Yönetici Sertifikası Ne İşe Yarar?

Özel öğrenci barınma hizmetleri yöneticisi sertifikası ne işe yarar? Özel öğrenci barınma hizmetleri yöneticisi sertifikası, devlet yurtları başta olmak üzere özel yurtlarda yönetici olarak çalışma fırsatını yakalarsınız. Üniversiteler iş birliğiyle hazırlanan uzaktan eğitim sertifikasını aldığınız zaman çeşitli kurumlarda yurt müdürü olarak görev alabilirsiniz. Mesleki gelişim ve kişisel gelişim bazında diğerlerinin bir adım önüne geçme şansınız bulunmaktadır. Almayı düşündüğünüz özel öğrenci barınma hizmetleri yöneticisi sertifikası, devlet kurumlarında ve özel kurumlarda yurtlarda geçerlidir. Dolayısıyla gelişiminize katkı sağlamak istediğinizde ve CV dolduracağınız zaman amacınız yurtlarda öğrenci işleri ile ilgili hizmette bulunmak istediğinizde tercih edeceğiniz bir sertifika modelidir. Böylece üniversite onaylı eğitim sertifikası ile daha donanımlı bir öz geçmişe sahip olursunuz.

Özel Barınma Hizmetleri Yönetici sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Özel Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın