Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Numeroloji Eğitimi & Sertifikası

Numeroloji Eğitimi & Sertifikası

Numeroloji eğitimi, numerolojinin temelleri, uygulama yöntemleri ve yorumlama teknikleri hakkında eğitim almak isteyenler için hazırlanmış bir programdır. Numeroloji eğitimi uzaktan online eğitim şeklinde yapılmaktadır. Eğitim sonunda e devletten sorgulanan üniversite onaylı numeroloji eğitimi sertifikası alınmaktadır.

Numeroloji Eğitimi Nedir?

Numeroloji eğitimi, sayıların insan hayatı üzerindeki etkilerini incelemek, sayıların kişilik özellikleri, yetenekleri, hayat amacı ve yaşam yolculuğu gibi konulardaki yorumlarını öğrenmek amacıyla verilen eğitimdir.

Eğitim, sayıların anlamlarını ve etkilerini öğretmekle başlar. Bu sayılar, harflere karşılık gelen sayılar, yaşam yolculuğu sayısı, kişilik sayısı, ruh hali sayısı, kadersel sayı gibi farklı kategoriler altında incelenir. Ayrıca, numerolojik harf analizi, numerolojik doğum tarihi analizi ve numerolojik ad değiştirme analizi gibi teknikler de öğretilir.

Numeroloji eğitimleri, sadece kişisel gelişim amacıyla alınabileceği gibi, numeroloji uzmanı olmak isteyenler için de bir meslek eğitimi olarak da verilebilir. Bu eğitimi almak, numerolojinin temel prensiplerini ve uygulama yöntemlerini öğrenmek ve kişisel gelişim için kullanmak isteyenler için faydalı olabilir.

Numeroloji Nedir?

Numeroloji, sayıların gizli anlamlarını inceleyen bir disiplindir. Bu disiplin, sayıların insan hayatındaki etkisini ve kişisel özelliklerimizi, karakterimizi ve davranışlarımızı nasıl etkilediğini inceler.

Numerolojide, her sayıya belirli bir anlam yüklenir. Örneğin, 1 sayısı liderlik ve özgüvenle ilişkilendirilirken, 2 sayısı uyum ve iş birliği anlamları taşır. Bu sayıların kişisel bir harf ve isimle bağlantısı da vardır, bu nedenle numeroloji, bir kişinin adının ve doğum tarihindeki sayıların bir araya getirilmesi yoluyla kişisel bir profil oluşturabilir.

Numerolojiye göre, bir kişinin doğum tarihi, ismi ve diğer sayısal bilgileri, kişisel özellikleri, yetenekleri ve zayıflıkları hakkında bilgi verir. Bu sayılar aynı zamanda bir kişinin yaşam yolunu ve yaşam amacını da ortaya çıkarabilir.

Numeroloji Eğitimi Kimler Alabilir?

Numeroloji eğitimi, herhangi bir özel şartı olmayan herkes tarafından alınabilir. Bu eğitimi almak isteyenlerin, sayılara ilgi duymaları ve sayıların insan hayatı üzerindeki etkilerini anlamak istemeleri önemlidir. Ayrıca, eğitime katılmak isteyenlerin, matematiksel hesaplama ve yorumlama becerilerine sahip olmaları da faydalı olabilir.

Eğitim, kişisel gelişim amacıyla veya profesyonel bir numeroloji danışmanı veya kişisel gelişim koçu olmak isteyenler tarafından alınabilir. Ayrıca, yaşam koçları, öğrenci koçları, insan kaynakları uzmanları, yöneticiler, eğitmenler, numeroloji danışmanlığını meslek edinmek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim İçeriği Nasıldır?

 • Hayatımızda sayıların önemi
 • Numeroloji nedir?
 • Numeroloji bize ne katacaktır?
 • Numeroloji araçlarının keşfi
 • Vücudumuzdaki enerji merkezlerini tanıma
 • Harf enerjilerinin belirlenmesi
 • İsim/soy isim enerjisel değerinin bulunması
 • Numeroloji Eğitimi Temel numeroloji
 • Yaşam Kodları
 • Yaşam kodları sayıları nelerdir?
 • Yaşam kodları analizleri
 • Doğum günü sayısı
 • Doğum günü sayıları nasıl hesaplanır?
 • Edinim (düşünce sayıları) sayısı
 • Edinim düşünce sayıları analizleri?
 • Numeroloji de sayıların anlamları
 • Görünür kişilik sayısı
 • İsim sayısı

Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Numeroloji eğitimi sertifikası kursu, internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.
Eğitim Süresi: 30 Gün / 120 Saatlik Sertifika
Eğitim Şekli: Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders (A-Senkron)
Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test
Sertifika Sınav Hakkı: 5
Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan
Belgelendirme: Üniversite onaylı sertifika

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Numeroloji eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da Hemen Bilgi Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır. Numeroloji danışmanlığı sertifikası almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın