Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Milli Eğitim Oyunları Nelerdir?

Milli Eğitim Oyunları Nelerdir?

Milli eğitim oyunları internet üzerinden çocukların güvenli bir şekilde oynayabildikleri oyunlardır. Çocuğunuz bu tip oyunları oynarken gözünüz arkada kalmaz. İnternet bilindiği üzere oldukça tehlikeli oyunları bünyesinde bulundurmaktadır.

Milli Eğitim Oyunları Nedir?

Ebeveyn kontrolünde oynanan Milli Eğitim Bakanlığı zeka oyunları çocukların eğlenirken öğrenmeleri açısından bir velinimettir. Sonuç itibari ile bir çocuğun 7/24 ders çalışmasını beklemek oldukça yanlıştır. Çocukların oyuna da ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır.

Özellikle okul dönemlerinde ve soğuk kış günlerinde sokak oyunlarından mahrum kalan çocukların büyük bir bölümü bilgisayar oyunlarına yönelmektedir. Okul çağında olan çocukların zararlı sitelere karşı korunması amacı ile Milli Eğitimin izin verdiği oyunlara yönlendirilmeleri daha doğru olmaktadır. Bu oyunlara internet arama motorlarında Milli Eğitim adı altında arama gerçekleştirerek kolaylıkla ulaşmak mümkün olmaktadır.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Milli Eğitim Oyunları Nelerdir??

Milli eğitim oyunları hangileri ? Diye merak ediyorsanız, öncelikle elinizin altında bulunan internette kısa bir araştırma yaparak işe başlayabilirsiniz. Çocuklar günümüzde internet ile sıklıkla haşır neşir olmaktadırlar. Faydasız birçok oyuna üye olmakta, bazen de tehlike sınırlarını aşan oyunlara doğru yönelmektedirler. Burada ebeveynlere düşen görev oldukça büyük olmaktadır. Her şeyden önce çocuğu uzaktan takip etmek, kontrol altında tutmak gerekmektedir. Birçok aile çocuk bilgisayar başında iken orada ne yaptığını bilmemektedir. Özellikle aile ilgisinden yoksun çocuklarımız bu şekilde internetin zararlı oyunları sayesinde hayatlarını kaybetmektedir.

Tüm işi gücü bırakıp, gündüz iş yerinizde yaşadığınız sorunlardan uzaklaşıp, eve geldiğinizde tek yapmanız gereken çocuklarınız ile ilgilenmek olmalıdır. İlgisiz çocukların Maalesef ki gelecekleri de çok sağlıklı olmamaktadır. Milli Eğitim oyunları ateş ve su nasıl bir oyun? Bu oyunu duymayan ailelere kısa bir açıklama yapmak doğru olacaktır. Herşeyden önce çocuğunuzun keyif alacağı azim ile bir kurtarma operasyonu yapmaya çalıştığı güvenli bir oyundur. Bu oyun günümüzde birçok okulun web sitesinde öğrencilerin kullanımına açık durumda olup, öğrenci dilediği zaman okulun web sitesine girerek oyununu rahatlıkla oynayabilmektedir.

Milli eğitim oyunları çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak niteliklerde olup, Meb oyun kanallarının dışında bulunan güvenilirliği ispatlanmamış oyunlara çocuklarınızın yönlenmesine engel olmanız çocuğunuzun hem ruhi hem de zeka gelişimi adına atacağınız en doğru adımların başında gelmektedir.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Kursevim ‘den alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da hemen bilgi al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır. Eğitime katılmak ve sertifika almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın