Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu

Masal anlatıcılığı uzaktan eğitim kursu sertifikası, e devlet üzerinden sorgulatıldığında karşınıza çıkmaktadır. Sertifika programına katılarak başarılı şekilde eğitimleri tamamladığınız zaman ömür boyu geçerli olacak, masal anlatıcılığı sertifikasına sahip olursunuz. Masal anlatıcılığı sertifika eğitim kursu ile kişisel gelişimine katkı sağlayacak, meslek sahibi olabileceğiniz eğitim programıdır. Bu eğitim programına katılarak kariyerinize yön verebilirsiniz.

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu Nasıl Alınır?

Üniversite onaylı olan sertifika kursuna kayıt yaptırdıktan sonra üniversitesi onaylı sertifika sahibi olursunuz. Masal anlatıcılığı sertifika programına kayıt işlemleri için sistem üzerinden online eğitim sitesine giriş yapmalısınız. Ardından kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra videolu ders anlatımlarını dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Zaman sorunu olmadan müsait olduğunuzu her an ders videolarını izlemeniz mümkündür. Üstelik internetin olduğu her yerden sistem üzerinde yer alan sayfanıza girmeniz ve ders kayıtlarını izlemeniz yeterlidir. Ardından ders videolarının sonundaki sertifika sınavını başarılı şekilde tamamlamanız gerekir. Böylece e devlet sistemine giriş yaptığınızda sorgulatılan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu Nereden Alınır?

Kurumumuzun masal anlatıcılığı uzaktan eğitim sistemine kayıt yaptırarak sertifikanızı almak için eğitimlere katılmalısınız. Ardından başarılı olduğunuz taktirde sertifikanızı alabilirsiniz. Üniversitelerin ve danışmanlık bürolarının tamamında masal anlatıcılığı kursu yer almaktadır. Uzaktan eğitim kurslarına kayıt yaptırmak oldukça basittir. Yapmanız gereken masal anlatıcılığı eğitim kursu kayıtları için kurumun sistemine giriş yaparak kayıt formunu doldurmalısınız. Daha sonra size mail üzerinden ulaşan danışmanlarımız her konuda yardımcı olacaklardır. Böylece eğitiminizi tamamlayarak kariyer alanınıza yenisini ekleyebilirsiniz.

Masal Anlatıcılığı Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

Kariyerine masal anlatıcılığı olarak devam etmek isteyen herkes üniversite mezunu olmasına gerek olmadan kayıt yaptırarak sertifikasını alabilir. Eğitim şartı gerek aranmadığı için üniversite bölümünde öğrenci olmak, masal anlatıcısı eğitimini almak için yeterlidir. Bunun dışında eğitim koçları, danışmanlar, özel eğitim merkezinde çalışan hocalar, ana sınıfı öğretmenleri ve sınıf öğretmenleri ve anne babalar masal anlatıcılığı eğitim kursu için kayıt yaptırabilir. Ayrıca masal anlatıcılığı alanında kariyer yapma planı olan kişiler kurslara kayıt yaptırarak masal ve hikaye anlatıcısı olabilir.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programına buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın