Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Kurs Kayıt Süreci ve Sertifikasyon Süreci

Kurs Kayıt Süreci ve Sertifikasyon Süreci

KURS KAYIT SÜRECİ

Kurs kayıt süreci sırası ile şu şekilde işlemektedir.

Eğitime Kayıt

Katılımcı öncelikle sitemizden ilgilendiği eğitimin programını seçer ve kayıt formunu doldurur.

Kayıt formunu Doldurmak İçin TIKLAYINIZ

Müşteri Temsilcisi İle Görüşme

Kayıt formunuz ulaştıktan sonra KursEvim. com size özel müşteri temsilcisi tanımlaması yapar ve müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçer kayıt işleminizi tamamlar.

Satın Alma

Kayıt işlemleri tamamlanan bireyler, KursEvim hesap bilgilerine ilgili eğitimin, eğitim hizmet bedelini yatırır.

Gerekli Belgelerin Teslimi

KursEvim.com’a  ait iletisim@kursevim.com e-posta adresine, istenilen belgeler gönderilir.  0 544 322 9664 numaraya Whatsapp ile de gönderilebilir

Kurs Kayıt Ve Satın Alma İşlemini Tamamlamış Bulunmaktasınız.

SERTİFİKASYON SÜRECİ VE SERTİFİKA İŞLEMLERİ

Sertifikasyon süreci ve sertifika işlemleri eğitimleri tamamlanıp sınavlarda başarılı olduktan sonra başlamaktadır. Katılımcılar sertifika almaya hak kazanabilmeleri için ;

  • Derslerin %50′ine katılmış olmak gerekir. (Aile Danışmanlığı Programında %70’ine katılmış olunmalı)
  • Online yapılacak sınavda geçer not ( 50 ) almak gerekmektedir.

Kurs kayıt süreci ve sertifikasyon süreci başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN Kamu Üniversitesi Onaylı Sertifika  verilmektedir.

Eğitim programlarına katılım gösteren katılımcılar derslerini sınav gününe kadar istedikleri kadar izleyebilir ve tekrar yapabilirler. Eğitimler eğitim süresi sonuna kadar katılımcıya açıktır. Kişi günü istediği saatinde internet üzerinden uzaktan eğitim sistemine girerek ve istediği kadar izleyerek derslerini tamamlar.

Eğitim sonunda sınavını başarı ile tamamlamayan kursiyerlere her hangi bir ücret talep edilmeden 4 sınav hakkı daha tanınır. Kursiyer ile birlikte yeni bir sınav takvimi oluşturulur. Sertifikasyon süreci , eğitimler ve tüm sınav işlemleri tamamlandıktan sonra başlar.

  • Canlı derse katılan/katılamayan tüm kursiyerlerimiz sınav tarihine kadar arşivden istedikleri zaman tüm dersleri izleyebilirler.
  • Eğitim sonundaki sınavda başarılı olamayanlar 1 hafta sonra tekrar sınava alınacaktır.

Sertifikasyon süreci sonunda üniversite tarafından hazırlanan sertifikalar sınavdan sonra e devlete yüklenir Sertifika işlemleri üniversitelerin yoğunluğuna göre hazırlanması  farklı sürelerde olabilir. Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra en geç 20 iş günü içerisinde e devletinize yüklenmiş olur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın