Kursevim

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Sertifika Programı

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Sertifika Programı

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Sertifika Programı

Hasta ve yaşlı bakımı uzmanlık sertifika programı, üniversite iş birliği ile yapılan kurs programıdır. Hasta ve yaşlı bakımı kursu programına katılarak alınacak yaşlı bakımı sertifikası 560 saatlik olup hasta ve yaşlı bakımı danışmanı olarak çalışmak için gerekli sertifikadır. Hasta ve yaşlı bakımı uzaktan eğitim şeklinde yapılan internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programdır. Sertifikalar üniversite onaylıdır.

Kurs Evim – üniversiteler işbirliği ile hasta ve yaşlı bakım sertifika programları düzenlenmektedir. Hasta ve yaşlı bakımı elemanı olmak isteyen herkes bu kurslara katılabiliyor. Hasta ve yaşlı bakımı kursu sürecini başarı ile tamamlayanlar kursun sonunda yaşlı bakım sertifikası 560 saatlik olarak almaktadır. Hasta ve yaşlı bakımı uzmanı olarak  hastanelerde, huzur evlerinde yaşlı bakım merkezlerinde ve evde yaşlı bakımı hizmetlerinde çalışabilmektedirler. Hasta yaşlı bakımı sertifika programı içeriğine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Hasta ve yaşlı insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Hasta ve yaşlı insanların bakımı bilinçli ve profesyonelce olmalıdır. Eğitimli ve deneyim sahibi hasta ve yaşlı bakıcılığı yapacak elemanlara ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Yaşlı bakım merkezlerinin her geçen zaman diliminde sayılarının artması personel açığını daha da arttırmaktadır. Bundan dolayıdır ki hasta ve yaşlı bakımı iş imkanları devamlı artış göstermektedir. Sahip olacağınız hasta ve yaşlı bakımı sertifikası ile hasta ve yaşlı bakımı iş ilanları takip edilerek bu iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Hasta ve yaşlı bakım uzmanı olarak çalışmak için hasta ve yaşlı bakımında tecrübeli olsanız çalışabilmeniz için hasta ve yaşlı bakımı sertifikası almalısınız.  Bu sertifika ;

– Hastanelerde

– Hasta bakım merkezlerinde

– Hasta bakım evlerinde

– Huzur evlerinde

– Yaşlı bakım merkezlerinde

çalışanlar veya çalışmak isteyenler için zorunlu tutulmaktadır.

Hasta ve yaşlı bakımı uzmanlık sertifikası programı dileyen herkesin katılabileceği programdır. Katılım için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Hasta ve yaşlı bakımı danışmanı olmak isteyen herkes bu program katılabilir.

Hasta ve Yaşlı bakımı Sertifikası Nasıl Alabilirim ?

Hasta ve yaşlı bakımı elemanı olarak çalışabilmeniz için gerekli hasta ve yaşlı bakımı sertifikasını KursEvim ‘den alabilirsiniz. Uzaktan eğitim şeklinde katılabileceğiniz üniversite onaylı Hasta ve yaşlı bakımı uzmanlık sertifika programına başvurmak için buraya tıklayınız.

Ayrıca hasta ve yaşlı bakımı sertifika programına katılmak için iletişim bilgilerinizi whatsapp ve canlı yayın kanallarımızdan da bize ulaştırabilirsiniz.. Detaylı bilgi vermek ve kayıt işlemlerinizi tamamlamak için eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.