Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Hasta Bakım Sertifikası Nereden Alınır ?

Hasta Bakım Sertifikası Nereden Alınır ?

Hasta bakım sertifikası nereden alınır ? Hasta Bakıcı Sertifikası Nereden Alınır ? Hasta bakım sertifikası nasıl alınır ? gibi merak ettiğiniz soruların cevabını bulacağınız yazımızda aynı zamanda hasta ve yaşlı bakımı elemanlarının çalışma alanlarından da bahsedeceğiz.

Hasta Bakım Sertifikası Nereden Alınır ?

Hasta ve yaşlı bakımı elemanı ya da hasta ve yaşlı bakım danışmanı olarak çalışabilmeniz için öncelikle hasta ve yaşlı bakımı sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Meslekte yeterince tecrübeye sahip olsanız bile çalışabilmeniz için mutlaka bu sertifikanız olması gerekmektedir.

Hasta ve yaşlı bakımı sertifikası , hasta ve yaşlı bakımı kursu veren kurumlardan alınabilir. Alınacak yaşlı bakımı sertifikası en az 560 saatlik olmalıdır. Üniversite onaylı olarak alınacak sertifika ile hasta ve yaşlı bakımı elemanı & danışmanı olarak çalışabilirsiniz.

Hasta bakıcı belgesi nereden alınır ? Hasta bakım sertifikası nereden alınır ?  diye düşünmeyin. Hasta ve yaşlı bakımı sertifikasını Kursevim’den alabilirsiniz. Kursevim – üniversite işbirliği ile yapılan hasta ve yaşlı bakımı uzmanlık sertifika programına katılabilirsiniz. Hasta ve yaşlı bakımı kursu uzaktan eğitim şeklinde yapılmakta olup Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Hasta ve yaşlı bakımı kursu sonunda alınacak hasta ve yaşlı bakımı sertifikası 560 saatlik olup üniversite onaylıdır. Hasta ve yaşlı bakımı kursu ve sertifikası almak için başvuruyu buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Hasta ve yaşlı bakım sertifikası olan Hasta ve yaşlı bakımı elemanları hastanelerde ( devlet, özel, vakıf ) huzur evlerinde, yaşlı bakım evlerinde, güçsüzler yurtlarında ve yaşlı bakımı hizmeti veren kurumlarda çalışma imkanları bulmaktadır.

Hasta ve yaşlı bakımı sertifikası ve kursu veren yerlere internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Arama motorlarında ‘’ hasta bakım sertifikası nereden alınır İzmir ‘’ , ‘’ hasta bakıcı sertifikası nereden alınır İstanbul ‘’ ,  ‘’ hasta bakıcı sertifikası nereden alınır İzmir ‘’ gibi aramalar yaparak bulunduğunuz illerdeki hasta ve yaşlı bakımı kursu veren yerleri öğrenebilirsiniz.

Hasta Bakıcı Sertifikası Nasıl Alınır ?

Hasta ve yaşlı bakımı kursu ve sertifikası için hasta ve yaşlı bakımı sertifika programına katılmanız gerekmektedir. Kurslara örgün yada uzaktan eğitim şeklinde katılabilirsiniz. Eğitimi başarı ile tamamladıktan sonra sertifikanızı alabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programına Nasıl Katılabilirim ?

Hasta ve yaşlı bakımı sertifika programına programına katılmak için iletişim bilgilerinizi whatsapp veya canlı destek kanallarından iletebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere detaylı bilgilendirme yapacaklardır. 

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da hemen bilgi al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır. Eğitime katılmak ve sertifika almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın