Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Nasıl Açılır ?

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Nasıl Açılır ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu ofisi nasıl açılır ? Öğrenci koçluğu ofisi açmak için hangi evraklar gereklidir ? Öğrenci koçluğu ofisi açmanın maliyeti ne kadardır ? Öğrenci koçluğu açmak kazançlı bir iş midir ? Öğrenci koçluğunu nedir ? Öğrenci koçluğunu kimler yapabilir ? Öğrenci koçluğu eğitimini neden üniversite onaylı almak gerekir ? Öğrenci koçları aylık ne kadar kazanır ? gibi sorulara yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Nasıl Açılır ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu merkezi açmak için öncelikle öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası sahibi olmalısınız. Sertifikanız yoksa uzaktan eğitim şeklinde yapılan üniversite onaylı eğitim ve öğrenci koçluğu sertifika programına katılarak eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alabilirsiniz. 

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alabileceğiniz öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programının eğitim içeriğine bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikanızı aldıktan sonra adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi, iş yeri kontratı ve ortaklık sözleşmenizle birlikte muhasebeciye gitmeniz gerekmektedir. Muhasebeci sonrasında sizin adınıza resmi işlemleri başlatacaktır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak İçin Hangi Evraklar Gereklidir ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için gerekli evraklar; adli sicil kaydı, kira kontratı, kimlik fotokopisi, ortaklık sözleşmesi gerekmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Açmanın Maliyeti Ne Kadardır?

Öğrenci koçluğu ofisi açmanın maliyeti sizin ekonomik durumunuza göre değişmektedir. Kiranız, çalışan sayınız ve aldığınız ofis mobilyalarına göre değişmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Açmak Kazançlı Bir İş midir?

Öğrenci koçluğu karmaşıklaşan eğitim sistemi ve öğrencilerin değişen ihtiyaçları dolayısıyla zorunlu bir hizmet halini almıştır. Aileler öğrencilerinin geleceğini eskisinden daha fazla düşünmektedir. Sınav sistemleri daha karmaşık hale gelmektedir. Gelişen ve değişine eğitim sistemlerimizi düşündüğümüzde öğrenci koçluğu ofisi açmak çok kazançlı bir hal almaktadır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Nedir ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu ; akademik yaşamda başarı becerilerini arttırma amacıyla öğrenci ile koç arasında kurulan iş birliğidir. Eğitim ve öğrenci koçu, öğrenciye odaklanarak öğrenci ve aile ile birlikte öğrencinin başarma isteğini arttırıcı çalışmalar yapar. Çalışma programını oluşturur, çalışma ortamını düzenler, sorunlarıyla ilgilenir. Öğrencinin okulu ile iletişim halinde ders başarısını takip eder. Birlikte ders çalışırlar, birlikte yaşamı paylaşırlar.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğunu Kimler Yapabilir ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu hizmetini öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi alan bireyler yapabilirler. Eğitim ve öğrenci koçluğu hizmeti aldığınız kişilere sertifikalarını özellikle sorunuz. Eğitimlerini üniversite onaylı olarak alması sizin ve çocuğunuzun geleceği açısından önemlidir.

Eğitim Öğrenci Koçları Aylık Ne Kadar Kazanır ?

Öğrenci koçlarının aylık kazancı çalışma sekline göre değişmektedir. Kendi ofislerinde çalışanlar ise reklam ve hitap ettiği kesime göre performans odaklı kazançları değişmektedir. Birçok öğrenci koçluk merkezi part time olarak ta öğrenci koçu ya da eğitim danışmanı çalıştırmaktadır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alınmalıdır. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da hemen bilgi al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır. Eğitime katılmak ve sertifika almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın