Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Eğitim Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler

Eğitim Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler

Eğitim koçluğu sertifikası veren üniversiteler, uzaktan eğitim şekilde sertifika programı düzenleyen eğitim kurumlarıdır. Üniversitelerde örgün eğitim başta olmak üzere online uzaktan eğitim sistemi üzerinden, eğitim koçluğu sertifikası verilmektedir. Eğitimlere internet üzerinden dilediğiniz her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Eğitimi ve sınavı başarı ile tamamlamanız durumunda üniversite onaylı e devletten sorgulanan sertifika sahibi olmaktasınız.

Eğitim Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler Uzaktan Eğitim

Öğrenci koçluğu sertifikası veren üniversiteler, devlet, özel ve vakıf üniversiteleri sınıflandırılır. Eğitim programları genellikle uzaktan eğitim programı şeklinde yapılır. Öğrenci koçluğu sertifikası son yılların en gözde danışmanlık ve eğitim programlarından birisidir. Üniversitelerin online olarak uzaktan eğitim programlarından dilediğinize kayıt yaptırabilirsiniz.

Kurumumuzda düzenlenen öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına kayıt yaptırarak eğitimlere katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim şeklinde yapılan eğitime katılmak için kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Eğitim danışmanları kısa zaman içinde size geri dönüş yapalacaktır.

Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasından sonra sizlere kullanıcı bilgileri gönderilecektir. Uzaktan eğitim sistemine internetin olduğu her yerden giriş yaparak anında katılabilirsiniz. Ayrıca telefonlarınız ile derslerinize katılabilirsiniz. Eğitimlerinizi bitirdiğinizde sizin için hazırlanan geçme sınavından en az 50 puan almalısınız. Böylece üniversitesi onaylı e devletten sorgulanan sertifikanızı almaya hak kazanırsınız. Alınan sertifika ile “eğitim ve öğrenci koçu” unvanı ile eğitim ve öğrenci koçluğu yapabilirsiniz.

Eğitim ve Sertifika Nereden Alınmalı?

Eğitim koçluğu sertifikası nereden alınmalı? Eğitim koçluğu sertifikası, eğitim koçluğu eğitimi veren üniversiteler, üniversitelere bağlı kurumlar, danışmanlık merkezleri verilmektedir. Uzaktan online olarak yapılan bu eğitimlere internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu eğitimi veren üniversiteler, uzaktan eğitim şeklinde programlar düzenleyerek eğitim koçluğu sertifikası vermektedir. Örgün ve uzaktan eğitim modeli şeklinde verilen sertifikalara dilediğiniz şekilde katılabilirsiniz. Değerli zamanınızın kıymetli olduğunu bildiğimiz için, kurumumuzda online uzaktan eğitim koçluğu sertifikasını vermekteyiz. Sizlerde müsait olduğunuz zaman dilimine göre saatini kendiniz belirleyerek eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitim kurumuzdaki sertifikalara başvurmak için kayıt yaptırmanız yeterli olur. Ardından ister gece ister gündüz derslerinize girerek eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Daha sonra öğrenci koçluğu sınavlarına girmeniz gerekir. Devlet üniversitesi onaylı sertifikanızı almak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programı içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın