Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Eğitim Koçluğu Sertifikası Fiyatları Ne Kadar?

Eğitim Koçluğu Sertifikası Fiyatları Ne Kadar?

Eğitim koçluğu sertifikası fiyatları, her kuruma göre değişkenlik göstermektedir. Eğitim koçluğu eğitimi fiyatları eğitimin uzaktan veya örgün yapılma şekline göre de farklılıklar göstermektedir. Üniversiteler, üniversite onaylı kurumlar ve danışmanlık büroları bu eğitimi genellikle online uzaktan eğitim sistemi şeklinde vermektedir.

Eğitim kursunun fiyatları kursun içeriğinde bulunan özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Online eğitim kursları fiyatları araştırılırken en çok yapılan hata içeriğine bakılmadan fiyatı uygun olanlara bakılarak tercih yapmaya çalışılmaktır. Fiyat araştırılması yapılacağı zaman uygunluktan önce ders içeriğinin kaliteli oluşu daha önemlidir. Ayrıca eğitim program dokümanlarının kaliteli oluşu birinci sırada yer almalıdır. Kurumumuzda online uzaktan eğitim sistemi şeklinde verilen öğrenci koçluğu eğitimi sertifikası ve fiyatları hakkında bilgi almak üzere iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda eğitim sistemi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Eğitim Koçu Ne Kadar Kazanır?

Öğrenci koçları ne kadar kazanır? Öğrenci koçu olarak görev almak isteyenlerin merak ettiği konuların arasında eğitim koçlarının ne kadar kazandığı gelmektedir. Elbette eğitim koçluğu sertifikası aldıktan sonra hemen para kazanmak düşünülemez. Para kazanmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyenlerin kendini eğitim koçu olarak geliştirmesi gerekmektedir.

Öğrenci koçluğu alanında yetkinlik kazandıkça kişinin kazancı da ona göre artacaktır. Farklı bir açıdan bakacak olursak, eğitim koçluğu olarak danışmanlık bürolarında ya da etüt merkezlerinde çalışmak isteyenlerin sertifikalarını aldıktan sonra başlangıçta staj yapması veya ilk zamanlarda saatlik ücreti uygun tutması tecrübe kazanmaları açısında fayda sağlayabilir. Yetkinlik alanı genişledikçe kazançları katlanarak geri dönüşüm sağlayacaktır.

Eğitim Koçu Nerelerde Çalışır?

Öğrenci koçu nerelerde çalışır? Eğitim koçlarının çalışma alanları son yıllarda oldukça genişlemeye başlamıştır. Öyle ki okullarda ve etüt merkezlerinde öğrenci koçu olarak görev yapan kişi oldukça fazladır. Bu nedenle Eğitim koçluğu sertifikası ile kurs merkezleri başta olmak üzere, etüt merkezlerinde, özel okullarda çalışma imkanı vardır. Ayrıca dilerse kendi bürosunu açarak ya da online uzaktan eğitim şeklinde öğrenci koçu olarak da hizmet verebilmektedir.

Öğrenci koçluğu teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha çok yaygınlaşan bir meslek halini almıştır. Dolayısıyla öğrenci koçu olarak görev almak istediğinizde dilerseniz örgün olarak dilerseniz uzaktan eğitim modelini seçerek eğitimlerinizi verebilirsiniz.

Eğitim Koçluğu Sertifikası Nerede Kullanılır?

Öğrenci koçluğu sertifikasının kullanıldığı yerler, gençlik merkezlerinde, özel okullarda, kurs merkezlerinde, etüt merkezlerinde, dershanelerde veya eğitim kurumlarının bünyesinde ve belediyelerde çalışarak görev alabilirsiniz. Aynı zamanda kendi büronuzu açarak danışmanlık ve koçluk hizmeti verebilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu ve eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı sertifika sahibi olabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak eğitime hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın