Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Denizli Hasta Kabul Sekreterliği ve Tıbbi Sekreterlik Kursu

Denizli Hasta Kabul Sekreterliği ve Tıbbi Sekreterlik Kursu

Denizli hasta kabul sekreterliği ve tıbbi sekreterlik kursu uzaktan eğitim şeklinde üniversite iş birliğinde ve gözetiminde yapılmaktadır. Eğitim sonunda e devlette sorgulanabilen devlet üniversitesi onaylı hasta kabul sekreterliği ve tıbbi sekreterlik sertifikası alınmaktadır.

Denizli Hasta Kabul Sekreterliği ve Tıbbi Sekreterlik Kursu Sertifika Eğitimi Nedir?

Denizli hasta kabul ve tıbbi sekreterlik sertifika programı, tıbbi sekreter olarak çalışan ya da çalışmak isteyen, alanını değiştirmek isteyen, daha etkin çalışmak ve yeteneklerini geliştirmek isteyen sekreterler sekreter adayları için hazırlanmıştır.

Hasta kabul işlemleri sekreterliği ve tıbbi sekreterlik kursu Denizli programı, sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlarda, hasta giriş-çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alarak arşivleyebilme bilgi ve becerisinin kazandırıldığı eğitim programıdır.

Denizli merkez ve tüm ilçelerinden internet üzerinden zamana ve mekâna bağlı kalmadan kurs programına hemen katılabilirsiniz. Hasta kayıt kabul ve tıbbi sekreterlik kursu Denizli programı uzaktan eğitim şeklinde yapılmaktadır.

Denizli tıbbi sekreterlik kursu fiyatları ve Denizli hasta kabul kursu fiyatları ile ilgili olarak iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizli Hasta Kabul Sekreterliği ve Tıbbi Sekreterlik Kursuna Kimler Katılabilir?

Hasta kabul ve tıbbi sekreterlik kursu Denizli programına en az ilk okul mezunu ve 16 yaşından büyük olan herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır.

Denizli Hasta Kabul Sekreterliği ve Tıbbi Sekreterlik Sertifikası Ne İşe Yarar?

Denizli hasta kayıt kabul ve tıbbi sekreterlik eğitimi sonunda alınan üniversite onaylı hasta kayıt kabul ve tıbbi sekreterlik eğitimi sertifikası ile mesleğin yeterliğini sağlayanlar sağlık bakanlığına bağlı kurumlarda tıbbi sekreter ve hasta kabul sekreteri olarak çalışabilirler. Hasta kabul ve tıbbi sekreterlik sertifikası ile;

– Sağlık ocaklarında,

– Tıp merkezlerinde,

– Tıbbi laboratuvarlarda,

– Aile hekimleri Yanında,

– Geriatri merkezlerinde,

– Evde bakım merkezlerinde,

– Doktor muayenehanelerinde,

– Diş hekimi muayenehanelerinde,

– Hastanelerde (Üniversite, devlet, dal, özel),

– Denizli hasta kabul sekreterliği sertifikası ile diğer sağlık personeli muayenehanelerinde,

– Tıbbi teşhis amaçlı laboratuvarlarda çalışabilirler.

Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Kursu Ne Kadar Sürüyor?

Tıbbi sekreterlik -hasta kabul kursa Denizli programı uzaktan eğitim şeklinde internet üzerinden yapılmaktadır. Eğitime internete bağlı cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ile katılabilirsiniz. Eğitim süresi 1 aydır. Eğitimi ve Denizli hasta kabul sekreterliği ve tıbbi sekreterlik sertifikası sınavını başarı ile tamamlayanlar üniversite onaylı 560 saatlik tıbbi sekreterlik ve hasta kabul sekreterliği sertifikası almaya hak kazanırlar. Eğitime toplamda erişim süresi 3 aydır.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?

Denizli tıbbi sekreterlik ve hasta kabul kursu sertifika eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Hemen Bilgi Al Formunu doldurarak eğitim danışmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgi vermek için en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır. Eğitime katılmak ve sertifika almak için Kayıt Formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın