Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Çocuk Yogası Sertifikası Nedir?

Çocuk Yogası Sertifikası Nedir?

Çocuk yogası sertifikası, çocukların zihinsel ve bedensel açıdan gelişimlerini sağlayarak, ruhsal birliktelik kazanmaları için verilen çocuk yogası eğitim türüdür. Bu sertifika programı ile teknik ve bedensel hareketlere hakim eğitmenlerin yetişmesi amaçlanmaktadır. Uzman kadrodan oluşan çocuk yogası sertifika programı eğitim şartı aranmadan dileyen herkesin başvurabileceği bir eğitim programıdır. Aynı zamanda eğitim kurslarına kayıt yaptırmayı düşünen kişiler özel ve devlet okullarında istihdam edilmek üzere çocuk yogası hocası olarak görev alabilmektedir.

Çocuk Yogası Sertifikası Kimler Alabilir?

Çocuk yoga eğitmenlik sertifikası almak için lisans bölümü mezunu olmanız ya da farklı bölümlerden mezun olmanız gerekmez. Mezuniyet şartı aranmayan eğitim programına katılmak için her kesimden kişiler başvurarak kayıt yaptırabilir. Ayrıca sınıf öğretmenleri, gençlik merkezlerinde danışmanlık hizmeti verenler, ilk okul öğretmenleri, koçluk yapan kişiler, ana sınıfı öğretmenleri ve diğer öğretmenler eğitim programına katılabilmektedir. Ayrıca hemşireler ve sağlık kurumlarında çalışanlar da sertifika programına kayıt yaptırabilir. Aile bireyleri arasında çocukları ile birlikte yogaya ilgi duyan bireyler, çocuk yogası sertifika programına kayıt yaptırarak sertifikalarını alabilmektedir.

Çocuk Yogası Sertifikası Nasıl Alınır?

Çocuk yoga eğitmenlik sertifikası almak üzere uzaktan eğitim şeklinde yapılan sertifika programlarına başvuru yapabilirsiniz. Kurumumuzda uzman eğitmenler tarafından hazırlanan çocuk yogası sertifika kursu bulunmaktadır. Kurslarımıza kayıt yaptırmak üzere kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurmanız halinde sizinle eğitim danışmanları en kısa zaman içinde iletişime geçilecektir. Ayrıca Whatsapp üzerinden kayıt hakkında bilgi almak için sorularınızı sorabileceğiniz iletişim numaralarımız yer almaktadır. Kayıt işlemlerinizi eksiksiz şekilde tamamladığınızda, kullanıcı adınız, şifreniz size gönderilecektir. Uzaktan eğitim sistemine çocuk yogası eğitimi Sertifikası ders videolarınız yüklenmiş alacaktır. Ardından ders videolarını izlemeniz ve ders sonundaki sınavdan geçer not almanız gerekir. Böylece her yerde geçerli olan üniversite onaylı sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitim ve Sertifika Ne İşe Yarar?

Çocuk yogası sertifikası ne işe yarar? Çocuk sertifikası alan kişiler birçok kurumda istihdam edilebilir. Başlıca istihdam alanları, özel okullar ile özel öğretim kurumlarıdır. Bunun dışında gençlik merkezlerinde çocuk yogası eğitmeni olarak görev alabilirsiniz. Ayrıca koçluk eğitimi danışmanlık bürolarında çocuk yogası eğitmeni olarak görev alabilirsiniz. Sosyal hesaplar üzerinden müşteri edinerek çocuk yogası online kursları verebilirsiniz.

Çocuk Yoga Eğitmenliği Sertifika Programına Katılarak Üniversite Onaylı Çocuk Yoga Eğitmenlik Sertifikası Sahibi Olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim İçeriğini Buraya Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın