Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası

Çocuğumuzla sağlıklı bir iletişim kuramıyorum ama onu çok seviyorum diyorsanız Kursevim ‘in yetişkinler için açtığı Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası programına katılabilirsiniz. Çalışma hayatının yoğun temposu içinde ihmal ettiğimiz çocuklarımız için bir ihtiyaç halini alan Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği için ne yapmalıyım, sorusuna hep birlikte cevap arayalım.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği günlük hayatın koşuşturması içinde eğitimleriyle yeter kadar ilgilenemediğimiz yavrularımız için olmazsa olmazsa bir gerekliliktir. Özellikle oyun çağındaki çocuklarımız yeteri kadar tanıyabilmek, onlarla sağlıklı ilişki kurabilmek için Akıl Zeka Oyunları ve satranç Eğitmenliği sertifikasına ihtiyacımız var.

Bunun için Ankara’da İstanbul’da ve İzmir’gibi Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz Kursevim ’in açtığı Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği kursuna katılabilirsiniz. Eğitimler uzaktan eğitim şeklinde yapılmaktadır. Eğitim sonunda alınacak Akıl ve zeka oyunları belgesi MEB’e bağlı kurumlarda özel kurumlarda akıl zeka oyunları eğitmeni olarak çalışmanız için gerekli ve yeterlidir.

Akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası ne İşe Yarar?

Akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi programı sonunda alınan Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası uzaktan eğitim modeliyle  işiniz icabı uğraşmak zorunda olduğunuz çocuklarla, çevrenizdeki çocuklarla ve en önemlisi eğitimleri için her çabaladığımız kendi yavrularımız için harika bir eğitim fırsatı kazanacaksınız. Ayrıca bilgi ve birikimlerinizi yeni bireylerle paylaşmak fırsatı kazanacaksınız. Akıl ve Zeka Oyunları sertifikasıyla hem özelde hem de MEB’de egzersiz açmak için geçerli bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği kursuna katılanlar, etrafındaki çocukların ve oynadıkları oyunun bilincine varır. Çocukların sağlıklı büyümelerinde oyunun inanılmaz gücünü keşfeder. Bu eğitimlere katıldıktan sonra çocuk denen varlığın hayatınızdaki değişimine şahit olacaksınız. Birbirinden ilginç tekniklerin kullanıldığı Akıl zeka ve satranç eğitmenliği sertifikasıyla siz de akıl zeka satranç oyunları eğitmeni olur, ek gelirden ziyade keyifli bir meslek sahibi olmuş olursunuz. Bunun için size düşen hemen bir Akıl zeka ve satranç eğitmenliği sertifikası programına dahil olmaktır.

Akıl Zeka Oyunları Sertifikasını Kimler Alabilir?

Akıl zeka oyunları sertifika programı, MEB’de ve ona bağlı kurslarda egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Akıl ve Zeka Oyunları sertifikasında çocuklar ve oyunlar hakkında eğitmen ve lider yetiştirme amacı taşır. Akıl Zeka Oyunları Sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilir. Kursevim tarafından açılan Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikasını bir kurs sonunda alıp hemen işe koyulabilirsiniz. Kursevim olarak verdiğimiz Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği sertifikaları Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Programına ;

– Öğretmenler

– Pedegoglar ve psikologlar

– Çocuğu olan ebeveynler

– Çocuk doktorları, Aile hekimleri

– Ek gelir arayanlar

– Kreşlerde, ana okullarında çalışan personeller

– Hastanelerin çocuk bölümünde çalışan Sağlık personeli , Kısacası Yetişkin olan herkes katılabilir.

Kursevim Üniversite iş birliği ile hazırlanan Akıl zeka oyunları sertifika programın katılarak Akıl zeka oyunları sertifikası alabilirsiniz ve Akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da hemen bilgi al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır. Eğitime katılmak ve sertifika almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın