Kursevim

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Akıl ve zeka oyunları sertifikası uzaktan eğitim seçenekleriyle de sizlerin olabilir. Kursevim – üniversite iş birliği ile akıl ve zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Sertifika programına uzak eğitim şeklinde katılabilirsiniz. Akıl zeka oyunları sertifikası uzaktan eğitim seçeneği tercih edilerek de sahip olunabilmektedir. Alınacak sertifika üniversite onaylı olarak sizlere verilmektedir.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri ve oyunlarının öğretildiği akıl ve zeka oyunları sertifika programı içeriğine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Kursevim – üniversiteler iş birliği içerisinde sahip olacağınız akıl ve zeka oyunları sertifikası ile bir çok kurumda akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilmeniz mümkündür. Devlet okulları, özel okullar, ana sınıfı, zeka oyunları merkezleri gibi kurumlarda akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak görev alabilmeniz için bu sertifika yeterli olacaktır.

Akıl zeka oyunları sertifikası uzaktan eğitim programına kimlerin katılabileceği de en çok sorulan bir diğer sorudur. Öğretmenler,okul öncesi öğretmenleri, çocuklarına çok daha iyi eğitim vermek isteyen ebeveynler, akıl zeka oyunları konusunda meraklı olan kişiler akıl zeka oyunları sertifikası uzaktan eğitim programımıza kabul edilmektedir. Özellikle, akıl ve zeka oyunlarının son dönemde öneminin farkına varılmasıyla bir çok kişi bu sertifikaya sahip olmak istemektedir.

Akıl ve zeka oyunları genellikle kutu oyunları olarak piyasada bulunmakta ve kullanılmaktadır. Bunun dışında bilgisayar oyunu şeklinde de olanları mevcuttur. Bu oyunların kurumlarda ve zeka oyunları merkezlerinde oynatabilen kişilerin mutlaka eğitmen sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Aksi durumda eğitmenler dışında bu oyunların çocuklar için kullanılmasına izin verilmemelidir.

Öğretmen gibi meslek gruplarında çalışan kişilerden, bu sertifika programı için başvuran bir çok kişi olmaktadır. Bu tarz meslek gruplarında görev alan kişilerin yoğun iş tempoları olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple akıl ve zeka oyunları sertifikası uzaktan eğitim programını geliştirdik. Yoğun iş temposuna uygun çalışan ancak akıl ve zeka oyunları sertifika programına katılmak isteyen kişiler için uzaktan eğitim programımız oldukça uygundur. Sizi hem zaman açısından zorlamayacak bu program örgün eğitim programı ile aynı sertifika sahibi olmanıza zemin hazırlamaktadır.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır ?

Kursevim – üniversite iş birliği ile hazırlanan akıl zeka oyunları sertifika programına katılarak akıl zeka oyunları sertifikası alabilirsiniz. Eğitimler uzaktan eğitim şeklinde yapılmakta olup alınacak sertifika üniversite onaylıdır.