Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu

Akıl ve zeka oyunları kursu, üniversite iş birliği ile uzaktan eğitim şeklinde verilen eğitim türüdür. eğitim 1 ay sürmekte ve eğitim sonunda 160 saatlik sertifika alınmaktadır. Uzman eğitmenler aracılığıyla verilen ders eğitimlerine internetin olduğu her yerden rahatlıkla katılabilirsiniz. Akıl ve zeka oyunları kursuna kayıt yaptıranlar, akıl ve zeka oyunları kursu eğitmeni olarak görev almaktadır. Böylece çocukların öğrenme potansiyelini geliştirerek derslerinde daha başarılı öğrenciler olmasını sağlamaktadır.  Akıl ve zeka oyunları sertifikasını almaya hak kazanan kişiler eğitmen olarak, öğrencilerin eğitimlerini eğlenceli hale dönüştürebilir. Aynı zamanda çocukların derslerinde ve yaşamlarında başarılı bireyler olması için akıl yürütme yetkinliğini kazanırlar. Kurs eğitimlerine katılarak sizlerde akıl ve zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu Ne İşe Yarar?

Akıl ve zeka oyunları kursu eğitmenliği eğitimlerine katılanlar, akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak devlet okullarında ve özel okullarda çalışabilir.

  • Belediyelerin açtığı eğitim kurumlarında eğitmen olarak görev alabilir.
  • Gençlik merkezlerinde ve özel kurumlarda akıl ve zeka oyunları öğretmeni olarak çalışabilir.
  • Üniversite onaylı sertifika sahibi olacakları için uzaktan eğitim ya da bireysel eğitim verebilir.
  • Kendi atölyesini açarak özel olarak akıl ve zeka eğitmenliği yapabilir.

Zeka Oyunları Kursunda Hangi Oyunlar Var?

Akıl ve zeka oyunları kursunda hangi oyunlar var? Akıl ve zeka oyunları kursunda yer alan oyunlar arasında sözel ve sayısal zeka oyunları, Strateji oyunları, hafıza oyunları, Sudoku oyunları, Mekanik ve Geometrik oyunlar, Kendoku, Mangala, Jenga, Tangram, Diksit, Patika, Dizios, Çadır, Set, Çarpma, Futoşiki, Katamino, ABC Bağlama, Sihirli pramit, Road Block, Pamala, Apartmanlar, Görsel dikkat, Domine yerleştirme, Amiral battı, Üçgen birleştirme gibi oyun çeşitliliği bulunmaktadır.

Akıl ve Zeka Oyunları Kursunu Kimler Açabilir?

Akıl ve zeka oyunları kursu açmak isteyen kişilerin sertifika eğitim kurumlarına katıldıktan sonra başarılı şekilde eğitimleri tamamlamalı ve sertifika sınavından geçmelidir. Akıl ve zeka oyunları kursunu tamamlayıp belgesini alan kişiler üniversite onaylı ve e devlet üzerinden sorgulatılan sertifikasını alıp kurs açabilmektedir. Sizlerde sertifika eğitimlerine katıldıktan sonra atölyenizi açabilirsiniz. Özel okullarda ya da devlet okullarında kurs programları verebilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın