Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitimi Nasıl Alınır?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitimi Nasıl Alınır?

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği sertifikasını almak isteyen kişiler üniversitelerin uzaktan eğitim sistemine kayıt yaptırabilmektedir. Bütün üniversitelerde olduğu gibi kurumumuzun online sitesi üzerinden e devlet üzerinden sorgulatılabilen eğitim programı yer almaktadır. Kurumumuz sitesindeki akıl ve zeka oyunları eğitmenlik kursuna kayıt işlemleri için kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemelerinin ardından, mail veya SMS yoluyla ders anlatım videoları ile birlikte kullanıcı şifreniz gönderilir. Ardından dilediğiniz vakitte giriş yapıp derslerinize hazırlanabilirsiniz.

Kimler Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitimi Alabilir?

Akıl ve zeka oyunları eğitmenlik belgesini almak isteyen kişiler için her hangi bir zorunluluk yoktur. Üniversite öğrencileri ve mezunları ile okulda eğitmenlik yapmak isteyen kişiler ile bütün okul öğretmenleri, özel eğitim hocaları, okul öncesi öğretmenleri sertifikalarını alarak devlet okullarında ve özel okullarda akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik Sertifikası Ne İşe Yarar?

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği sertifikasını alan kişiler, özel okullarda ve devlet okullarında görev alabilir.

  • Sertifikalarını alarak yeterlilik belgesine sahip olan kişiler, MEB üzerinden egzersiz eğitimi açabilir.
  • Akıl ve zeka oyunları ile ilgili kulüp kurabilir. Online üzerinden ya da bireysel dersler verebilir.
  • Özel eğitim merkezlerinde ve kurumlarda öğretmen eğitici olabilirsiniz.
  • Turnuva düzenleyerek eğitimler verebilir.

Zeka Oyunları Eğitmenlik Kursu Nereden Alınır?

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği eğitimi almak için kurumumuza başvurabilirsiniz. Üniversitelerin uzaktan eğitim programı bulunmaktadır. Üniversitelerde olduğu gibi kurumumuzda uzaktan eğitim programında yer alan akıl ve zeka oyunları eğitmenlik eğitimi kursu bulunmaktadır. Kursa kayıt yaptırmak için formu eksiksiz şekilde doldurduktan sonra adınıza mesaj ile gönderilen sistem üzerinden giril yapıp derslerinize katılabilirsiniz. Ayrıca uzaktan eğitim sertifika sınavından geçer not aldığınız taktirde her yerde geçerli olan belgenizi alabilirsiniz. Böylece üniversite iş birliğiyle uzman personellerimiz tarafından hazırlanan eğitim programı sertifikası sahibi olursunuz. Yetkinlik kazanarak devlet kurumlarında ve özel kurumlarda istihdam edilmek üzere başvuru yapabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın