Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Kursu

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Kursu

Akıl ve zeka oyunları eğitici eğitimi kursu, üniversite iş birliği ile uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılan kurs programıdır. Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi kursuna katılıp sertifikasını alan kişiler, her yerde geçerli olan sertifika sahibi olur. Üstelik e devlet üzerinden sorgulatıldığında görülmektedir. Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi kursunun amacı, eğitimle çocukların zekalarının gelişmesi sağlanır. Bu sertifikayı alan kişilere akıl ve zeka oyunları eğitici eğitmeni denir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Kursuna Kimler Katılabilir?

Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi kursuna katılmak isteyen üniversite öğrencileri, sınıf öğretmenleri, ortaokul ve ilkokul öğretmenleri, ana sınıfı öğretmenleri, lisans bölümü öğrencileri ve mezunları ile çocuklarına akıl ve zeka oyunları eğitimi ile destek vermek isteyen aileler, sertifika programlarına katılabilir. Dolasıyla akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi kursuna katılarak sertifika almak isteyen herkes başvuru yapabilmektedir.

Online Akıl ve Zekâ Oyunları Eğitici Eğitimi Kazanımları Nelerdir?

Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi kazanımları ile çocukların gelişmesine katsı sağlamak amaçlanır. Bu duruma göre akıl ve zeka oyunları formatör eğitimi kazanımları şu şekildedir.

  • Problem çözme becerisi geliştirme
  • Yaratıcı olmak ve akıl yürütme becerisini geliştirme
  • El becerileri ile sözel ifadeyi daha iyi kullanma
  • Türkçe dilini daha etkin şekilde ve doğru kullanma yetkinliği kazanma
  • Soyut objeler ve somut objeler arasında bağ kurabilme
  • Stratejik bakışı geliştirme
  • Planlama konusunda beceri kazanma
  • Psikolojik ve motor becerileri geliştirme

Zeka Oyunları Formatörlük Kursu Nereden Alınır?

Akıl ve zeka oyunları eğitici eğitimi kursu nereden alınır? Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi kursuna kayıt yaptırmak için üniversitelerin online uzaktan eğitim sistemi üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için kurumumuzun sitesi kayıt formunu doldurup, akıl ve zeka oyunları kursuna kayıt yaptırabilirsiniz. Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi kursu diğer eğitim programlarımız gibi uzaktan eğitim programına uygun şekilde, uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Dilediğiniz zaman kayıt oluşturabilir ve sisteme giriş yaparak ders anlatım videolarını izleyebilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Akıl ve zeka Oyunları sertifikası alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın