Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 D:42 34844 Maltepe / İSTANBUL

320 Saatlik Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası

320 Saatlik Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası

320 saatlik yaratıcı drama eğitimi sertifikası ile özel ve devlet okullarında yaratıcı drama eğitmeni olarak görev alabilirsiniz. Online uzaktan eğitim programı olarak verilen yaratıcı drama eğitimi sertifikasını almak isteyen kişiler, sitedeki formu eksiksiz şekilde doldurması gerekir. Yaratıcı drama eğitmenlik eğitimi sertifikasını kazandığınızda, kamu üniversitesi onaylı sertifika sahibi olacaksınız. Üstelik almayı düşündüğünüz yaratıcı drama eğitimi sertifikası e devlet üzerinden sorgulatılabilen sertifika türüdür.

320 Saatlik Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

320 saat yaratıcı drama eğitimi sertifikası almak için kurumumuzun online uzaktan eğitim programlarına başvurularınızı eksiksiz şekilde tamamlamalısınız. Kayıt işlemlerini tamamlayan bireylere uzaktan eğitim sistemi ile ilgili kullanıcı bilgileri gönderilmektedir. Ders anlatım videoları ve ders dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş hazır halde bulunacaktır. Ders anlatım videolarınıza dilediğiniz zaman giriş yapıp izleyebilirsiniz. Ardından ders videolarının tamamını izledikten sonra sertifika sınavını geçmek için sınavına girmeli ve en az 50 puan almalısınız. Böylece e devlet üzerinden sorgulatılabilen sertifika sahibi olursunuz.

Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası 320 Saatlik Nereden Alınır?

Yaratıcı drama eğitimi sertifikası 320 saatlik nasıl alınır? Yaratıcı drama eğitimi sertifikası almak için bütün uzaktan eğitim kurumlarına başvurabilirsiniz. Üstelik kurumumuzda uzaktan eğitim veren site üzerinden, yaratıcı drama eğitimi sertifikası için ön kayıt işlemleri ile ilgili bilgi almak için kurumun sitesinde yer alan WhatsApp numarasına mesaj atabilirsiniz. Ayrıca kurumumuzda bulunan bütün uzaktan eğitim sertifikalarında olduğu gibi, yaratıcı drama eğitiminde üniversite onaylı sertifika verilmektedir. Böylece eğitim kurumlarında çalışmak üzere sertifika sahibi olabilirsiniz. Fırsatı değerlendirmek için hemen kayıt ol sekmesine tıklayarak kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

320 saatlik yaratıcı drama eğitimi sertifikası istihdam alanı oldukça geniş bir meslek türüdür.  Yaratıcı drama eğitimi sertifika sahibi olan kişiler devlet kurumlarında ve özel kurumlarda çalışabilmektedir. Bunun dışında sertifika sahibi olan kişilerin yaratıcı drama eğitimi alanında çalışma imkanı bulunmaktadır.

  • Özel okullarda, kolejlerde, devlet okullarında, Halk Eğitim Merkezlerinde ve etüt merkezlerinde yaratıcı drama eğitmeni olarak görev alabilirsiniz.
  • Gençlik merkezlerinde yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışma imkanı bulunmaktadır.
  • Halk eğitim merkezlerinde ve ana okullarında drama öğretmeni olarak istihdam edilebilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği / Liderliği sertifika programına katılarak e devletten sorgulanan üniversite onaylı Yaratıcı Drama Eğitmenlik / Liderlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın